Metodinė medžiaga

 • Virtualus turas po daržovių ūkį

  Virtualaus turo metu sužinosite naudingos informacijos apie daržoves, taipogi aplankysite vieną iš Lietuvoje veikiančių daržovių ūkių.
  Nuoroda
 • Virtualus turas po pieno ūkį

  Virtualaus turo metu sužinosite naudingos informacijos apie pieno produktus, taipogi galėsite matyti pieno produktų kelia iki mūsų stalo.
  Nuoroda
 • Įdomioji pamoka: apie gyvąją planetos odą ir kaip pradėti gelbėti pasaulį

  Pamoka „Kaip elgiuos? Ogi tvariai!“, papasakojusi apie besaikio vartojimo pasekmes, atsakingą ūkininkavimą, bendrystę su gamta, sulaukė didžiulio dėmesio. Lietuvos 3 – 4 klasių moksleiviai sužinojo daug svarbių ir įdomių dalykų apie mūsų didžiausią turtą, sudarantį sąlygas visai gyvybei žemėje.
  Nuoroda
 • Mokomieji animaciniai filmukai

  Keiskime savo įpročius, atskleiskime maisto vertę ir kovokime su maisto švaistymu! Puikūs mokomieji filmukai, kurie padės vaikams suprasti maisto vertę!
  Nuoroda
 • Išmok taupyti maistą! Smagios užduotys vaikams.

  Atpasakojimo kūrimas, smagios užduotys ieškant būdvardžių, teksto skaitymo ir teksto kūrimo užduotys - smagus būdas susipažinti su opia maisto švaistymo problema ir išmokyti vaikus tausoti ir saugoti vaisius, daržoves, pieną bei pieno produktus, ir visus kitus maisto produktus bei resursus, skirtus jiems pagaminti.
  Nuoroda
Rodoma 1 - 518 įrašų
Įrašų puslapyje: