Naujienos

2020.06.01

Konkursas „Kaip ant mūsų stalo atkeliauja...“ – pasibaigė!

Lietuvos ugdymo įstaigos nuo vasario mėnesio iki gegužės 31 dienos dalyvavo VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros organizuotame respublikiniame pradinių klasių moksleivių, darželių ir lopšelių-darželių ugdytinių trumpalaikių projektų „Kaip ant mūsų stalo atkeliauja...“ konkurse.

Ugdymo įstaigos, pasirinkusios vieną ekologišką vaisių, daržovę ar pieno produktą, kurie auginami ar gaminami Lietuvos ūkiuose savo laisvai pasirenkamomis mokymo priemonėmis bei metodika siekė supažindinti klasės ar grupės mokinius su pasirinkto produkto auginimo ar gaminimo eiga, produkto nauda organizmui, ekologijos sąvoka.

Džiaugiamės sulaukę net 57 dalyvių lopšelių-darželių kategorijoje ir 22 dalyvių 1-4 klasių moksleivių kategorijoje.

Konkurso dalyviai iš Ignalinos, Vilniaus, Šalčininkų, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Plungės, Telšių, Rudaminos, Gargždų, Rietavo, Vilkaviškio, Kelmės, Lentvario, Širvintų, Tauragės, Mažeikių, Kauno, Radviliškio ir kitų Lietuvos miestų bei miestelių nekantriai laukia sužinoti, kas laimės ekskursijas į jų regione veikiantį lietuvišką, ekologišką produkciją auginantį ar gaminantį ūkį, arba perdirbimo įmones, o kas galės sveikatai palankius priešpiečius neštis „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose“ programos maisto dėžutėse, gertuvėse.

Raginame visus aktyviai balsuoti už jums labiausiai patinkančius projektus mūsų programos Facebook paskyroje. Visų dalyvių projekto nuotraukas ir aprašymus rasite šioje galerijoje. Balsuoti paspaudžiant „Patinka“ ant nuotraukų albumų ar atskirų nuotraukų galima iki birželio 8 d. 8 val. ryto.

Komisijos išrinkti nugalėtojai bus skelbiami birželio mėnesio pabaigoje. Su visais laimėtojais konkurso organizatoriai susisieks asmeniškai.

Daugiau naujienų

Mokomės būti sveiki: darželių vadovės papasakojo, kaip nuo mažens ugdoma sveika gyvensena

Vaikystėje susiformavę ir paauglystėje įsitvirtinę mitybos įpročiai lemia suaugusio žmogaus sveikatą ir gyvenimo kokybę – tuo įsitikinusi pradinio ugdymo specialistė Odeta Baltramiejūnienė. Jai antrina ir kitų...

Darželiai vėl kviečiami pasinaudoti galimybe maitinti vaikus pagal kokybės sistemas pagamintais lietuviškais produktais

Žemės ūkio ministerija kviečia ikimokyklinio ugdymo įstaigas ir 2021 metais maitinti vaikučius ekologiškais ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintais maisto produktais.Šiam...

Mokinių srautų valdymo, organizuojant maitinimą mokyklose, rekomendacijos

Norime pasidalinti Sveikatos apsaugos ministerijos teikiamomis mokinių srautų valdymo, organizuojant maitinimą mokyklose, vykdančiose pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas rekomendacijomis.Jas galite...